Fartuch flizelinowy opinie

Tak się składa, że miałem ostatnio okazję korzystać z fartucha flizelinowego zamówionego z madens.pl, bardzo dobry krój, można było go zwęzić w kilku miejscach tak, żeby dobrze leżał. Całkiem dobrze się go nosiło, nie było mi też specjalnie gorąco, mimo całkiem wysokiej temperatury na dworze, a bałem się, że nie będzie przepuszczał powietrza. Podobało mi się, że fartuch miał mankiety. Polecam, może się przydać na przykład podczas odwiedzin w szpitalu albo w gabinecie po zabiegu.
Mariusz
Jako członek personelu medycznego mogę powiedzieć, że fartuchy flizelinowego z madens są bardzo dobre, wygodnie się je nosi nawet przez kilka godzin, nie przemakają, a przynajmniej nie podczas przemieszczania się po szpitalu, bo nie wiem jak by to było w innych przypadkach. Najpierw sprawdzam opinie, bo zawsze zamawiam od razu więcej, żeby mieć w razie czego fartuch w pogotowiu i nie zawiodłem się. Ja jestem bardzo zadowolony, tym bardziej, że te zielone fartuchy są w całkiem dobrej cenie i często trafiam na nie, kiedy akurat są w promocji. Będę zamawiał kolejne :)
Tomek
Fartuch z madens świetnie się sprawdza podczas prostych zabiegów w moim gabinecie medycyny estetycznej - jest lekki, w ogóle nie krępuje ruchów, ledwo czuję, że mam go w ogóle na sobie! Mimo to czuję się w nim odpowiednio bezpiecznie, więc spełnia swoją funkcję i chroni mnie też podczas badania pacjentów. Może nie jest specjalnie estetyczny, ale tego typu fartuchy chyba nie muszą być piękne - są przecież jednorazowe, więc ładniejszy szkoda byłoby wyrzucić, a tak to od razu zamawiam więcej paczek (są pakowane po 10 sztuk), polecam
Natalia
Pracuję w szpitalu jako pomoc chirurgiczna i bardzo często używam fartuchów flizelinowych z madens - zabezpieczają tak, jak trzeba, są tanie, kupuje się je od razu w paczkach po 10 sztuk, można je trochę zwęzić, jeśli są za szerokie - to główne plusy. A, no i jeszcze są bardzo lekkie, przez co w ogóle zapominam często o tym, żeby od razu go zdjąć. Wybierałem fartuch po opiniach w internecie, ktoś polecił te i generalnie jestem zadowolony, przynajmniej jeśli chodzi o moją pracę.
Daniel
Jestem przedszkolanką i w ramach odzieży ochronnej dla odwiedzających rodziców bardzo często używamy fartuchów flizelinowych z madens. Dawno nie byłam tak zadowolona - fartuchy były leciutkie, łatwo się je zakładało, prawie się nie brudziły. Często rodzice burzą się, że każemy im ubierać odzież ochronną na siebie czy na buty, a w tym wypadku nie było żadnych sprzeciwów - fartuchy są wygodne i to najważniejsze. Są też pakowane po 10 sztuk, dlatego wystarczy zamówić kilka paczek naraz i zrobić sobie zapas na ewentualne wypadki.
Bianka
Informacje kontaktowe
Nasz adres
Stefana Żeromskiego 9 60-544 Poznań
Napisz do nas!